Клуб Здорового способу життя в Харкові

Клуб Здорового способу життя «Формула Успіху» - це місце для дружніх зустрічей людей з схожими життєвими цілями.

Людей, живучих за власною формулою успіху, в основі якої правильне харчування, регулярні заняття спортом, здоровий та активний образ життя. 


Набираємо Команду в Безкоштовний Марафон Стрункості
ВНИМАНИЕ: Набираємо Команду в Безкоштовний Марафон Стрункості


ТТест фізіологічних параметрів тіла
Тест фізіологічних параметрів тіла, призначений для тих, хто бажає бесплатно отримати консультацію по харчуванню та здоровому способу життя онлайн або записатися на консультацію щодо здорового способу життя.

Чому клуб? Тому що разом люди з відмінними результатами і прекрасним самопочуттям.

Чому відмінні результати і прекрасне самопочуття? Тому що за кожним результатом стоять професійні особисті консультанти-тренери з харчування. Тому що в основі збалансованого харчування продукція компанії №1 в цій сфері.

Увага! Результати по набору ваги, схудненню або корекції фігури індивідуальні для кожної людини окремо і залежать від особливостей організму.

Спроби самостійно покращувати фізичну активність і міняти звички харчування часто вінчаються провалом. Хто пробував, той з цим погодиться. Присутність поруч однодумців і професіоналів - запорука успіху!

Успіх нашої клубної діяльності полягає в цінних пропозиціях щодо соціальної підтримки; для всіх. Ми допомагаємо виробляти потрібні, корисні звички.

Об'єднання людей, які мають подібні цілі в області здоров'я та фітнесу, формує почуття спільності і дружній соціального середовища серед його членів. Ми всі різні люди, але коли ми збираємося в своєму клубі, створитися дивовижна атмосфера.

Ми будуємо довірчі відносини з нашими клієнтами, допомагаючи їм знайти те, що робить їх щасливими. Багато клієнтів знаходять своє призначення, долаючи будь-які бар'єри в досягненні поставлених цілей.

У Вас немає часу? Немає мотивації? Немає досвіду? У Клубі ЗСЖ є все, що допоможе Вам дати сили і відповіді на всі поставлені запитання.

Ми регулярно проводимо семінари і заняття з питань правильного збалансованого харчування. А особистий консультант по харчуванню (coach) допоможе вам:

  • Схуднути (скинути зайву вагу);
  • Скорегувати фігуру;
  • Змінити спосіб життя;
  • Правильно харчуватися, ставати фізично активним;
  • Подружитися з чудовими людьми;
  • Жити довше і здоровіше.

Ми не просто пропонуємо продукти, що містять білки, вітаміни і клітковину. Ми пропагуємо здорове харчування і фізичну активність серед наших клієнтів. Наші тренери взаємодіють з клієнтами в офісі і онлайн. Завжди підтримують їх зацікавленість.

Увага! Результати по набору ваги, схудненню або корекції фігури індивідуальні для кожної людини окремо і залежать від особливостей організму.

Увага! Ми регулярно проводимо безкоштовне Велнес тестування (Wellness) на японському аналізаторі складу тіла, який дозволяє дізнатися:

  • Ваш біологічний вік;
  • відсоток вмісту внутрішнього і вісцерального жиру;
  • відсоток вмісту м'язової маси, кісток, води;
  • та інші показники

Зустріч займає 30-40 хв за часом з розшифровкою Ваших особистих показників. Персональний консультант порівняє Ваші реальні дані з загальноприйнятими нормами. Підсумок цієї зустрічі - Ваше прийняте рішення щодо себе і свого найближчого майбутнього.РЕЄСТРУЙСЯ
НА БЕЗКОШТОВНИЙ
ВЕЛНЕС ТЕСТ

Реєструйся на безкоштовний велнес тест
Share

Startup Growth Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.